» Produkty  
- Fin Dynaforsis (przywraca radość)
- Zielony jęczmień- sok
- Drób ozdobny
- Sól z Morza Martwego
- Zielona Chlorella
- Złote krople dr Nona
- Solaris - balsam regenerujacy
- Fintabs Pro (krzem, witaminy)
- Olej lniany (dr Budwig)
» Oferujemy 
» Polityka środowiskowa 
» Diagnostyka z włosa 

 
     
 
   
   » Produkty  » Zielony jęczmień- sok

Japońska Jakość Zielonej Żywności - mający już ponad 40 lat oryginalny i synergicznie działający
sok z zielonego jęczmienia

GREEN Magma wg receptury japońskiej Dr. Yoshihide Hagiwary


Green Magma jest czystym i enzymatycznie żywym sokiem z liści ekologicznie uprawianego Młodego Jęczmienia (a nie zmieloną trawą) połączonym w specjalny synergiczny sposób z ekologicznie uprawianym Brązowym Ryżem oraz ekologiczną Maltodekstryną. Posiada pełną gamę witamin, składników mineralnych, pierwiastków śladowych oraz aminokwasów i to w takim składzie w jakim je namieszała sama natura.
Zielone listki Młodego Jęczmienia w porównaniu z pszenicą posiadają ponad 2 razy więcej magnezu, 5 razy więcej żelaza, 25 razy więcej potasu oraz aż 37 razy więcej wapnia.

Jest uprawiany sposobem organicznym bez dodatku herbicydów i pestycydów w USA. Wysokość na której jest uprawiany wspomaga produkowanie większej ilości białka. Podlewanie wodą mineralną wprost z podziemnych źródeł gwarantuje świeżość i czystość tej wspaniałej rośliny.

Przywraca równowagę kwasowo-zasadową, przy czym jest 2 razy skuteczniejszy niż szpinak. Zawiera witaminy, które aktywują enzymy pomagające przy zapobieganiu chorób i stanów patologicznych. Ma także wysoką zawartość betakarotenu, witaminy C, E i witamin z grupy B: B1, B2, B3, B6, biotyny, kwasu foliowego, kwasu pantenowego i choliny, pochodnej witaminy B.

W soku z Młodego Jęczmienia został odkryty skuteczny przeciwutleniacz 2"-O-glikozylisowiteksyna (GIV). Jego przeciwutleniające działanie wobec utleniającej szkodliwości promieni UV na tkankę tłuszczową jest w przybliżeniu pięćsetkroć razy wyższe niż działanie witaminy E.

Opakowanie zawiera 80 gram sproszkowanego (ususzonego) soku z liści Młodego Jęczmienia, Brązowego Ryżu oraz Maltodekstryny, który wystarcza na przygotowanie około 28 szklanek soku do picia. Zalecane spożycie 1-2 szklanki soku dziennie. Całe opakowanie wystarczy na okres od 2 do 4 tygodni.

Jedna szklanka soku daje nam tyle składników mineralnych i substancji odżywczych co 2 kg ekologicznie uprawianych surowych owoców i warzyw!!!


Przynosimy co najlepsze ze świata Zielonej Żywności :)


(duże opakowanie 150 g - na ok. 50 szklanek soku)

Dawkowanie: dorośli 1 łyżeczka od herbaty 2 x dziennie 30 minut przed posiłkiem.

Dawkę należy rozmieszać w 150 ml zimnej niegazowanej wody i wypić.

Dzieci od 3 lat pół łyżeczki do herbaty 1 x dziennie.

Nie przekraczać podanego dawkowania.

1 łyżeczka od herbaty = 1 gram. 220 dawek wystarcza dla 1 osoby na około 110 dni.


 
     
   
  ANTER - Terapie | mapa strony | © 2005-2009
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS